ART / Lithographs / Litographs in colors 10256017
nr 1025 6017
LITOGRAPHS IN COLORS
7 pcs. lösa blad, numrerade och signerade, sheet: 62x48,
7 st. lösa blad, numrerade och signerade, bladets mått: 62x48
SEK 250
Monday Mars 14 2016
at 18:06:36
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
- Thema-auction
Mar 14
Read more about Grafik